Thuiswedstrijden

In de tabel hieronder kan men zien welke teams er op welke datum thuis spelen.
Voor ieder thuisspelend team worden er 2 banen gereserveerd.

dagdatumthuisteambezoekersuitslag
dinsdag11 september 2018Team 1Vennewater T 53 - 5
dinsdag11 september 2018Team 5BC Hillegom 60 - 8
donderdag13 september 2018Team 4BV Van Zijderveld 86 - 2
dinsdag18 september 2018Team 2Uvo-Spirit BV 15 - 3
dinsdag18 september 2018Team 5Wijk aan Zee 15 - 3
donderdag20 september 2018Team 3BC Velsen 3
dinsdag25 september 2018Team 7BV Ouderkerk 2
donderdag27 september 2018Team 4BV Slotermeer 2
donderdag27 september 2018Team 6BV Floriande 3
dinsdag02 oktober 2018Team 2BC Upsilon 3
dinsdag02 oktober 2018Team 5BC Katwijkse 1
donderdag04 oktober 2018Team 3BV Amsterdam 2
dinsdag30 oktober 2018Team 1BV De Shuttle 1
dinsdag30 oktober 2018Team 7BV Van Zijderveld 10
donderdag01 november 2018Team 4BC US 5
donderdag01 november 2018Team 6BC Polisport 3
dinsdag06 november 2018Team 2Martinus A'veen 6
dinsdag06 november 2018Team 7Shuttle '74 1
donderdag08 november 2018Team 4BV Swish 7
donderdag08 november 2018Team 6BC Heemskerk 3
dinsdag13 november 2018Team 1BC Velsen 1
donderdag15 november 2018Team 3BV US 4
dinsdag27 november 2018Team 2BV Swish 5
dinsdag27 november 2018Team 7BV Veenshuttle 1
donderdag29 november 2018Team 3Martinus A'veen 8
donderdag29 november 2018Team 6ABC '14 8
dinsdag04 december 2018Team 1Sparta SV 2
dinsdag04 december 2018Team 7BV De Kwakel 4
donderdag06 december 2018Team 4BV Almere 17
donderdag06 december 2018Team 6BV De Kwakel 2
dinsdag11 december 2018Team 2BV De Gors 1
dinsdag11 december 2018Team 5BC Meershuttle 7
donderdag13 december 2018Team 3BV Swish 6
dinsdag08 januari 2019Team 1Swish BV 4
dinsdag08 januari 2019Team 7Volant '90 1
donderdag10 januari 2019Team 4BV Space Shuttle 1
donderdag10 januari 2019Team 6BV De Shuttle 5
dinsdag15 januari 2019Team 1Hoornse BV 6
dinsdag15 januari 2019Team 5BC Bios 1
donderdag17 januari 2019Team 3BV De Kwakel 1
dinsdag22 januari 2019Team 2BV De Shuttle 2
dinsdag22 januari 2019Team 7Martinus A'veen 10
donderdag24 januari 2019Team 4BC Hillegom 7
donderdag24 januari 2019Team 6Matchpoint 2
dinsdag 05 februari 2019Team 2ABC '14 3
dinsdag05 februari 2019Team 5BC Duinwijck 13
donderdag07 februari 2019Team 3BV Van Zijderveld 9