Thuiswedstrijden

In de tabel hieronder kan men zien welke teams er op welke datum thuis spelen.
Voor ieder thuisspelend team worden er 2 banen gereserveerd.

dagdatumthuisteambezoekersuitslag
dinsdag10 september 2019Team 2BC Shuttlewoude 21 - 7
dinsdag10 september 2019Team 7BV Rackmindo 24 - 4
donderdag12 september 2019Team 3Swish BV 52 - 6
donderdag12 september 2019Team 5BV De Kwakel 14 - 4
dinsdag17 september 2019Team 4BV Uvo-Spirit 1
donderdag19 september 2019Team 6BC Wijcker 1
dinsdag24 september 2019Team 2EVBC Vlietwijk 1
dinsdag24 september 2019Team 7BV Almere 19
donderdag26 september 2019Team 3Upsilon BC 3
donderdag26 september 2019Team 5US BC 5
dinsdag01 oktober 2019Team 1Swish BV 4
dinsdag01 oktober 2019Team 4BV Amsterdam 2
donderdag03 oktober 2019Team 6De Valken 1
dinsdag29 oktober 2019Team 2Katwijkse BC 1
dinsdag29 oktober 2019Team 7BC Badhoevedorp 1
donderdag31 oktober 2019Team 3Polisport BC 1
donderdag31 oktober 2019Team 5Martinus Amstelveen 9
dinsdag05 november 2019Team 2BC Bios 1
dinsdag05 november 2019Team 7BV De Shuttle 5
donderdag07 november 2019Team 3De Shuttle BV 1
donderdag07 november 2019Team 5Breukelen 1
dinsdag12 november 2019Team 1Slotermeer BV 1
dinsdag12 november 2019Team 4Martinus Amstelveen 8
donderdag14 november 2019Team 6BV Space Shuttle 1
dinsdag26 november 2019Team 1Sparta SV 2
dinsdag26 november 2019Team 4BC Velsen 3
donderdag28 november 2019Team 6BV Uvo-Spirit 2
dinsdag03 december 2019Team 2BC Meershuttle 5
dinsdag03 december 2019Team 7BV Van Zijderveld 9
donderdag05 december 2019Team 3Zeemacht MSV 1
donderdag05 december 2019Team 5BC Meershuttle 7
dinsdag10 december 2019Team 1BV Almere 13
dinsdag10 december 2019Team 4BV Gaasperdam 1
dinsdag07 januari 2020Team 2Leiden BC 2
dinsdag07 januari 2020Team 7BC Castricum 1
donderdag09 januari 2020Team 3BC Velsen 2
donderdag09 januari 2020Team 5BC Castellum 4
dinsdag14 januari 2020Team 1Vennewater T 6
dinsdag14 januari 2020Team 4BC Upsilon 4
donderdag16 januari 2020Team 6US BC 6
dinsdag 21 januari 2020Team 2Noordwijkerhout BK 1
dinsdag21 januari 2020Team 7BV Bavio 3
donderdag23 januari 2020Team 3BC Heemskerk 3
donderdag23 januari 2020Team 5BC Limes 7
dinsdag04 februari 2020Team 1BC Heemskerk 2
dinsdag04 februari 2020Team 4ABC '14 3
donderdag06 februari 2020Team 6Noordwijkerhout BK 2