De jubilarissen!

Op dinsdag 8 januari hield Badminton Club IJmond, de gezelligste badmintonclub, haar nieuwjaarsreceptie. Alle leden kregen bij binnenkomst in Sportcafé Oost een glas prosecco aangeboden. Om 22:45 uur nam onze voorzitter Paul van de Keer het woord voor zijn jaarlijkse nieuwjaarsspeech. Hij begon zijn speech met een kleine terugblik op het jaar 2018. Daarna gaf hij aan dat 2019 een bijzonder jaar is voor onze club omdat onze club op 1 september a.s. 65 jaar bestaat. Aan het eind van zijn speech werd eerst door alle aanwezige leden afscheid genomen van Kees Opdam. Hij moet helaas i.v.m. een blessure noodgedwongen stoppen met badmintonnen. Kees is 37 lid geweest van onze club en werd hiervoor in het zonnetje gezet. Na Kees werden er nog 2 leden in het zonnetje gezet; Rob Nieborg en Peter Kooger (mede-eigenaar Keukenrijk en sponsor van onze club). Rob en Peter zijn 25 jaar lid van onze club. Na de speech werd er rond gegaan met kaas, worst en bitterballen en werd het toch weer laat op deze eerste dinsdagavond van het nieuwe jaar. Kortom, het was weer een gezellige avond in Sportcafé Oost (ook sponsor van onze club).

Kees krijgt o.a. een hand van onze voorzitter en wordt
bedankt voor zijn 37 jaren als lid van onze club.