ALV 23 mei 2022

Nadat we twee jaar lang geen ledenvergadering hebben kunnen houden om bekende redenen, gaan we deze nog dít seizoen wel houden. Wellicht hebben leden nog ideeën, commentaar, aanbevelingen over de situatie binnen de vereniging. Dit is hét moment om je mening kenbaar te maken!
De Algemene Ledenvergadering zal plaatsvinden op maandag 23 mei om 19.30 uur in Sportcafé 2.Nol.

Een onderwerp wat deze avond zeker ter sprake zal komen is ons ledenaantal. We hebben tot nu toe nog geen opzeggingen gehad en daar zijn we blij mee! We zitten qua ledenaantal nu echter wel aan de minimumgrens ☹. Er is binnen het bestuur druk gebrainstormd over hoe we nieuwe leden bij onze club kunnen krijgen. Misschienm hebben sommigen wat meegekregen over de flyer-actie van onze collega’s in Zeewijk. Zij hebben hier aardig wat geïnteresseerden op gekregen, maar moeten toch afwachten hoeveel spelers lid gaan worden. Wij vragen aan jullie om eens goed na te denken hoe we onze club voor de toekomst gezond kunnen houden. Tips kun je altijd kwijt bij het bestuur en kom meediscussiëren op maandag 23 mei, tijdens de Algemene Ledenvergadering.