Thuiswedstrijden

In de tabel hieronder kan men zien welke teams er op welke datum thuis spelen.
Voor ieder thuisspelend team worden er 2 banen gereserveerd.

dagdatumthuisteambezoekersuitslag
dinsdag10 september 2019Team 2BC Shuttlewoude 21 - 7
dinsdag10 september 2019Team 7BV Rackmindo 24 - 4
donderdag12 september 2019Team 3Swish BV 52 - 6
donderdag12 september 2019Team 5BV De Kwakel 14 - 4
dinsdag17 september 2019Team 4BV Uvo-Spirit 14 - 4
donderdag19 september 2019Team 6BC Wijcker 18 - 0
dinsdag24 september 2019Team 7BV Almere 195 - 3
donderdag26 september 2019Team 3Upsilon BC 32 - 6
donderdag26 september 2019Team 5US BC 55 - 3
dinsdag01 oktober 2019Team 4BV Amsterdam 22 - 6
donderdag03 oktober 2019Team 6De Valken 10 - 8
donderdag15 oktober 2019Team 3Zeemacht MSV 10 - 8
dinsdag24 oktober 2019Team 2EVBC Vlietwijk 13 - 5
dinsdag29 oktober 2019Team 1Swish BV 45 - 3
dinsdag29 oktober 2019Team 2Katwijkse BC 15 - 3
dinsdag29 oktober 2019Team 7BC Badhoevedorp 11 - 7
donderdag31 oktober 2019Team 3Polisport BC 11 - 7
donderdag31 oktober 2019Team 5Martinus Amstelveen 93 - 5
dinsdag05 november 2019Team 2BC Bios 13 - 5
dinsdag05 november 2019Team 7BV De Shuttle 52 - 6
donderdag07 november 2019Team 3De Shuttle BV 10 - 8
donderdag07 november 2019Team 5Breukelen 13 - 5
dinsdag12 november 2019Team 1Slotermeer BV 14 - 4
dinsdag12 november 2019Team 4Martinus Amstelveen 84 - 4
donderdag14 november 2019Team 6BV Space Shuttle 18 - 0
dinsdag26 november 2019Team 1Sparta SV 20 - 8
dinsdag26 november 2019Team 4BC Velsen 32 - 6
donderdag28 november 2019Team 6BV Uvo-Spirit 27 - 1
dinsdag03 december 2019Team 2BC Meershuttle 55 - 3
dinsdag03 december 2019Team 7BV Van Zijderveld 93 - 5
donderdag05 december 2019Team 5BC Meershuttle 71 - 7
dinsdag10 december 2019Team 1BV Almere 132 - 6
dinsdag10 december 2019Team 4BV Gaasperdam 13 - 5
dinsdag07 januari 2020Team 2Leiden BC 23 - 5
dinsdag07 januari 2020Team 7BC Castricum 13 - 5
donderdag09 januari 2020Team 3BC Velsen 23 - 5
donderdag09 januari 2020Team 5BC Castellum 43 - 5
dinsdag14 januari 2020Team 1Vennewater T 62 -6
dinsdag14 januari 2020Team 4BC Upsilon 42 - 6
donderdag16 januari 2020Team 6US BC 64 - 4
dinsdag 21 januari 2020Team 2Noordwijkerhout BK 13 - 5
dinsdag21 januari 2020Team 7BV Bavio 34 -4
donderdag23 januari 2020Team 3BC Heemskerk 35 - 3
donderdag23 januari 2020Team 5BC Limes 72 - 6
dinsdag04 februari 2020Team 1BC Heemskerk 2
dinsdag04 februari 2020Team 4ABC '14 3
donderdag06 februari 2020Team 6Noordwijkerhout BK 2